proje görüntülenmektedir.


3 Eksen Cam Transfer Sistemi

HKTM'nin özellikle cam sektöründe veya beyaz eşya sektöründe kullanılan camların taşınma ve besleme işlemi esnasında kullanmak üzere hayata geçirdiği proje.

Karton Kutu Sayma Sistemi

HKTM'nin paketlemede kullanılan karton kutuların, adedini saymak için gerçekleştirdiği projedir. 1000 adet kartona kadar sayım işlemini yapabilmektedir.

Vakumlu Paket Taşıma Sistemi

HKTM'nin iki eksen kartezyen robotun önüne vakumlu kuruyemiş paketlerini taşımak için gerçekleştirdiği bir projedir. Bu makine bütün kutu tiplerinde kullanılır.

X-Ray Cihazı Servolu Tahrik Sistemi

HKTM'nin medikal sektörde özellikle röntgen cihazlarının serbest hareketlerini ve kontrollerini sağlamak amacıyla gerçekleştirdiğii tasrım ve projedir.

Servo & Lineer Tahrik Sistemleri

HKTM'nin beyaz eşya sektörü yan sanayinde kullanılmak amacıyla gerçekleştirdiği projedir. Bu sistemde sekiz eksen kalıp içi transfer sistemi ve tahrik grupları kullanılmıştır.

Beyaz Eşya Otomasyon Projeleri

HKTM'nin çift komponent slikon karışım ve dozalaşma sistemi ,menteşe gruplama makine ve otomasyonudur. Bu proje MFDC kaynak makineleri ve otomasyonunda kullanılır.

Akrilik Diş Transfer Sistemi

Medikal sektörü içerisinde yer alan akrilik diş transfer sistemleri sektörün otomasyon ihtiyaçları için geliştirilmiştir.

Çift Komponent Karışım & Dozajlama

HKTM'nin beyaz eşya sektöründe cam-saç, cam-plastik, saç-saç parçaları robotik hatlarında gerçekleştirdiği projelerden biridir.

Menteşe Makine & Otomasyonu

Çift komponent slikon karışım ve dozalaşma sistemi ,menteşe gruplama makine ve otomasyonu, MFDC kaynak makineleri ve otomasyonu

MFDC Kaynak Makineleri

HKTM olarak, beyaz eşya, otomotiv ve yan sanayilerinde orta frekans direnç kaynak teknolojisi ile yaptığımız uygulamalardır .

Motor Montaj Hattı

HKTM motor montaj hatlarında bir çok sistemi ve Bosh Rexroth'un ürünlerini kullanarak anahtar teslimi projeler gerçekleştiriyoruz.

Kedi Maması Sepet Boşaltma Otomasyonu

HKTM tarafından tasarlanıp projelendirilen anahtar teslimi projelerden birisi olan kedi maması sepet boşaltma otomasyon sistemidir.

3 Boyutlu Kimyasal Karıştırma

HKTM tarafından Tübitak için hazırlanmış olan projede karıştırma işlemi sırasında toz, merkezden dış çepere doğru rastgele bir yönde ve aynı zamanda üstten alta doğru hareket eder.

İstanbul Halk Ekmek Projesi

İstanbul Halk Ekmek Cevizli fabrikasına yapılan sistem, ekmeğe insan eli değmeden paketleme ve kutulama işlemini yapmaktadır.

5 Eksen Kalıp İçi Transfer Sistemi

Beyaz eşya sektörü yan sanayinde kullanılan bu sistem sekiz eksen kalıp içi transfer sistemi ve tahrik grupları kullanılarak geliştirilmiştir.